Ağ izleme (Network Monitoring)

Network Yönetimi - WhatsUp Gold

BT Yönetimindeki Karmaşıklığı Basitleştirin

Kurumunuzun BT altyapısından beklediği erişilebilirlik ve performansı WhatsUp Gold entegre BT yönetim çözümü uygun bir fiyata sunulmaktadır. WhatsUp Gold kablosuz ağınız da dahil, uygulamalarınızı, serverlarınızı ve sanal varlıklarınızı yani tüm ağınızı yönetmeye yardımcı olur. Ayrıca ağ konfigürasyon yönetimi, katman 2 ve 3 , trafik akış izleme ve daha fazlası tek bir ürün içinde gelmektedir. Bu şekilde kurulumu ve dağıtımı kolay bir ürün olup ihtiyaçlarınızı birebir karşılamaktadır.

WhatsUp Gold 20 yılı aşkın tecrübesi ve 150.000 'in üzerinde müşterisi ile endüstrinin en fonksiyonel ürününü en uygun fiyatlara sunmaktadır. Modüler mimarisi ile ihtiyaçlarınıza göre ek alımlar yapabilir ve mevcut ürününüzün kapsam alanlarını genişletebilirsiniz.

3 çeşit WhatsUp Gold yazılım vardır. Bunlar:
WhatsUp Gold Standard
WhatsUp Gold Premium
WhatsUp Gold Distributed

WhatsUp Gold aşağıdaki ürünleri içerir:

WhatsUp Application Performance Monitor: Kullanıcılar ve kritik uygulamalar etkilenmeden performans sorunlarını hızlıca tespit etmenizi ve çözmenizi sağlayan bir eklentidir.
Flow Monitor: Servis kalitesini sabit tutmak için gerçek zamanlı ağ trafiğini ve bandwidth'i kontrol etmenizi sağlayan ve uyarı , rapor vs gibi çıktılar sunabilen bir eklentidir.
WhatsConfigured: Ağ cihaz konfigürasyonundaki backup, tekrar yapılandırma, depolama ve yönetim süreçlerini değiştirme gibi işlemleri otomatize eden güçlü, uygun ve kolay kullanım özelliklerine bir eklentidir.
WhatsVirtual: Tek bir konsol üzerinden fiziksel ve sanal kaynaklarınızı gösteren bir eklentidir.
VoIP Monitor: Voice over IP üzerindeki ses kalitesini kontrol eden ve ağınızdaki kapasiteyi dengeleyen ve bu işlemleri izlemenizi ve raporlamanızı sağlayan bir eklentidir.
Flow Publisher: Ağınızdaki her bir cihazın - cihazın akış izlemeyi desteklememesi halinde bile - yarattğı trafiği izlemenizi sağlayan bir eklentidir.

Öne Çıkanlar

Karmaşık ve dinamik altyapınızı yönetmenizi sağlayan görünürlük ve eylem kolaylığı ile ağınızı daha iyi performans ve erişilebilirlik için izlemenizi sağlar.
Ağınız genişledikçe ihtiyaçlarınızı kolayca belirleyebileceğiniz cihaz başına lisanslama modeli ile maliyetlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.
25 - 20.000 cihaz aralığındaki esnekliği ile gelişen günümüz teknolojisine ayak uydurmanızı sağlar.