İntelegon Bilişim, sizlere profesyonel kusursuz üst düzey hizmet sunar.

İntelegon Bilişim, 2017 yılının başlarında İstanbul merkezli olarak %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir bilgi güvenliği şirketidir.


BİZ KİMİZ

Sektörün önde gelen güvenlik üreticileriyle yaptığı stratejik iş ortaklıkları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayabilmeyi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile her daim memnuniyeti üst seviyede tutabilmeyi hedeflemektedir.

Çözüm sağladığı ürün ve hizmetlerde uzmanlaşan İntelegon Bilişim, esnek ve inovatif yapısıyla müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarına anında cevap verebilmektedir. Bu hızlı ve çözüm odaklı yaklaşım ile rekabette öne geçen İntelegon Bilişim, kattığı değerle müşterilerinin de kendi alanlarında rakiplerine üstünlük kurmasına vesile olmaktadır.

Siber tehdit unsurlarına karşı geleneksel yöntemlerle karşı koymanın neredeyse imkansız olduğu günümüzde İntelegon Bilişim, müşterilerine yeni nesil, bütünleşik ve proaktif çözümleri önermektedir. Ürün konumlandırması yapmadan önce mevcut altyapının incelenmesi, gerekli tüm analizlerin yapılması, yol haritasının çıkartılması ve önceliklere göre harekete geçilmesi gerektiğine inanan İntelegon Bilişim, sunduğu bu katma değerli profesyonel servisler sayesinde projenin belirlenen bütçe,süre ve kalitede tamamlanmasını sağlamaktadır. Intelegon Bilişim tarafından sunulan hizmetler bununla da sınırlı kalmayıp periyodik durum değerlendirme (healtcheck), sürüm yükseltme (upgrade), Göç (migration), servis ve bakım anlaşmalarıyla devam etmektedir.

Uçnokta güvenliğinden e-posta/web/ağ güvenliğine; log yönetimi ve SİEM çözümünden, saldırı tespit ve önleme sistemlerine kadar geniş yelpazede ürün portföyüne sahip olan İntelegon Bilişim, ISO 27001 BGYS ve sızma testi alanlarında da hizmet vermeyi sürdürmektedir.

KURUCU, GENEL MÜDÜR: MEHMET KARNAK’ı kısaca tanıyalım.

1988, İstanbul doğumlu, aslen Antalyalı, Evli ve bir çocuk babası olan Mehmet Karnak, Endüstri Mühendisi’dir.
En son Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olmuş ve Master of Science (MSc) derecesini elde etmiştir.
2010 yılında Arena Bilgisayar’da ürün yöneticisi olarak başladığı çalışma hayatı, Kaspersky Lab firmasında kurumsal satış yöneticiliği olarak devam etmiştir.
Kariyerinde çok ciddi başarılar elde etmiş birçok ödüle layık görülmüştür.
2017 yılında uzun süredir üzerine düşündüğü ve hayal ettiği projesini hayata geçirme kararı almış ve İntelegon Bilişim'i kurmuştur.