Kron – Single Connect

Binlerce cihazın konumlandığı ICT altyapınızda, yüzlerce çalışanın değerli bilgilere erişimlerinin en kolay yoldan kontrol altına alınmasını sağlamak ve kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız. Daha ötesi şirket kurallarınızın sizin istediğiniz şekilde insan hatasına dahi müsaade etmeyecek şekilde sistemler üzerine uygulanmasını istiyorsanız yeni nesil man-in-the-middle teknolojisine sahip PAM ürünü olan Single Connect kullanmalısınız.

Single Command
Yeni nesil networklerde, katlanarak artan yeni servis aktivasyon istekleri veya akışlarda beklenen hızlı değişiklikler servis sağlayıcıların başını ağrıtmaktadır. Networklerden beklenen çeviklik, kendi kendini adapte etmek, kendi kendine optimize olmak gibi ihtiyaçların yanı sıra SDV/NFV gibi yeni teknolojik transformasyonlar da extra beklentiler olup büyük riskler içermektedir. Bütün bunlara multi-vendor CAPEX/OPEX satınalma stratejileri de eklenmiştir. Ölçeklenebilir ve kendini ispat etmiş bir IP Servis Aktivasyon çözümü olarak Single Command bu noktada bütün risklerinizi minimize ederken maliyetlerinizi de düşürecektir.

Single Monitor
Şirketinizin ICT altyapısını envanter odaklı bir mimaride entegre bir şekilde yönetebilmek elinizde. Single Monitor ile dijital envanterinizi hızlıca çıkartıp, ek modülleri sayesinde kaynak performans yönetimi, alarm yönetimi, KPI yönetimini çok kolay şekilde yapabileceksiniz.

Quality Assurance
Rekabet tüm dünyada servis sağlayıcıları operasyon odaklı network yönetim stratejilerinden, müşteri odaklı stratejilere doğru zorlamaktadır. Ürün ve servis tatminini müşteri gözüyle ölçerek, müşteri kaybını minimize etmek için tasarlanmış olan Kron QA ile bu hedeflere dağıtık mimarisi, patentli teknolojisi ve onlarca referansı ile güvenle ilerleyebilirsiniz. Kron probe cihazları üzerinde isteğinize göre dağıtabileceğiniz KPI test adapterleri sayesinde mükerrer yatırım yapmadan tek platformda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Single-Fi
WiFi’in hayatımızda en etkin Internet’e erişim teknolojisi olmak yolunda hızla ilerlediğini görüyorsunuz ve bu konuda doğru yatırımla rekabetten bir adım önde olmak istiyorsunuz. Single Fi , bir telekom operatorü yeteneklerini sizin şirketinize kazandırabilecek uçtan uca yazılım çözümü. Access Point üreticilerinden bağımsız, 3GPP standartlarını destekleyen WiFi özelleşmiş PCRF , Portal ve sair uygulama paketleriyle size yeni gelir kapıları oluşturmak için hazır.

Carrier Grade Logger
IP havuzunun bitmesiyle beraber operatörler Private IP’leri ve Carrier Grade NAT teknolojisini daha yoğun kullanmaya başladılar. Beraberinde çözülmesi gereken önemli entegrasyon problemleri getiren bu geçiş teknolojisinin yasal loglama konusunda da eksikleri mevcut. CG-Logger bütün bu sorunları çok yüksek performanslı paket işleme ve gerçek zamanlı korelasyon teknolojisiyle çözerek IPv6’ya ihtiyaç bırakmayacak kadar net bir entegrasyon ve loglama mimarisi sunuyor.