Trend Micro Deep Discovery Inspector

Hedefe yönelik saldırılar ve gelişmiş sürekli tehditlere karşı kalitesi kanıtlanmış koruma

Trend Micro Deep Discovery tehditlere karşı koruma platformu bugünün sinsi ve hedefe yönelik saldırılarını gerçek zamanlı olarak algılamanızı, analiz etmenizi ve bunlara tepki vermenizi sağlar. Bağımsız bileşenler ya da kapsamlı siber güvenlik platformu olarak dağıtılan Deep Discovery organizasyonunuz açısından en önemli olan noktada tehditlere karşı gelişmiş koruma sağlar. Deep Discovery platformu, Trend Micro Network Defense çözümünün temelidir ve güvenlik altyapınızı, organizasyonunuzu hedefe yönelik saldırılara karşı koruyacak şekilde uyarlanmış kapsamlı bir savunma halinde entegre eder.

En yüksek algılama oranları - uzman motorlar ve özel korumalı alana alma özelliği sayesinde
Kapsamlı analiz - yerel ve küresel tehdit istihbaratı bağıntısı ile
Hızlı tepki - gelişmiş uç nokta adli raporlarını ve paylaşılan IOC istihbaratını kullanarak

Deep Discovery Inspector hedefe yönelik bir saldırının tüm yönlerini saptamak için ağ trafiğinin tamamını 360 derece izlemenize olanak tanıyan bir ağ uygulamasıdır. Deep Discovery Inspector tüm ağ bağlantı noktalarını ve 100'den fazla protokolü izler ve size mevcut en kapsamlı korumayı sağlar.

Uzman algılama motorları ve özel koruma alanları, standart güvenlik savunmaları tarafından algılanamayan kötü amaçlı yazılımları, komuta ve kontrol (C&C) iletişimlerini ve kaçamak saldırgan etkinliklerini saptar ve analiz eder. Kapsamlı tehdit istihbaratı, hızlı tepki olanağı sağlar ve size saldıranlara karşı gerçek zamanlı özel savunma oluşturmak için diğer Trend Micro ve üçüncü şahıslara ait güvenlik ürünlerinizle otomatik olarak paylaşılır.