Trendmicro Deep Discovery E-Mail Inspector

Hedefe yönelik saldırılar ve gelişmiş sürekli tehditlere karşı kalitesi kanıtlanmış koruma
Trend Micro Deep Discovery tehditlere karşı koruma platformu bugünün sinsi ve hedefe yönelik saldırılarını gerçek zamanlı olarak algılamanızı, analiz etmenizi ve bunlara tepki vermenizi sağlar. Bağımsız bileşenler ya da kapsamlı siber güvenlik platformu olarak dağıtılan Deep Discovery organizasyonunuz açısından en önemli olan noktada tehditlere karşı gelişmiş koruma sağlar. Deep Discovery platformu, Trend Micro Network Defense çözümünün temelidir ve güvenlik altyapınızı, organizasyonunuzu hedefe yönelik saldırılara karşı koruyacak şekilde uyarlanmış kapsamlı bir savunma halinde entegre eder.
En yüksek algılama oranları—uzman motorlar ve özel korumalı alana alma özelliği sayesinde Kapsamlı analiz—yerel ve küresel tehdit istihbaratı bağıntısı ile Hızlı tepki—gelişmiş uç nokta adli raporlarını ve paylaşılan IOC istihbaratını kullanarak

Temel Özellikler

E-posta eki analizi
Birden fazla algılama motoru ve korumalı alana alma özelliğini kullanarak e-posta eklerini inceler. Analiz edilen ekler arasında çok çeşitli yürütülebilir Windows dosyaları, Microsoft Office, PDF, Zip, Web içeriği ve sıkıştırılmış dosya türleri yer almaktadır.

Belgedeki güvenlik açığı saldırısını algılama
Uzman algılama ve korumalı alana alma teknikleri, yaygın ofis belgeleri içinde gelen kötü amaçlı yazılımları ve güvenlik açığı saldırılarını keşfeder.

Özel korumalı alana alma özelliği
Korumalı alan simülasyonu ve analizi, masaüstü bilgisayar yazılım yapılandırmalarınızla tam uyum sağlayan ortamlar kullanılarak yapılır.

Gömülü URL analizi
E-postalarda yer alan URL'ler itibar, içerik analizi ve korumalı alan simülasyonu kullanılarak analiz edilir.

Parola istihbaratı
Parola korumalı dosyalar ve sıkıştırılmış dosyalar çeşitli buluşsal yöntemler ve müşteri tarafından sağlanan anahtar kelimeler kullanılarak açılır.

Yönetim ve dağıtım esnekliği
Parçalı e-posta inceleme ve işleme alma ilkeleri, tüm ortamların güvenliğini sağlamaya uygun kontrolleri içerir. Email Inspector herhangi bir e-posta güvenlik çözümü ile birlikte dağıtılabilir ve MTA (engelleme) ya da BCC (izleme) modlarında çalışır.

Entegrasyon ve istihbarat paylaşımı
Yeni algılama istihbaratı (C&C, diğer IOC bilgileri) diğer güvenlik ürünleri ile paylaşılabilir.